Akın İzolasyon

Su ve Isı Yalıtım

Yapıların; uzun ömürlü ve dayanıklı olması doğru planlamalarla inşa edilmesine ve yapıya zarar veren dış etkenlere karşı korunmasına bağlıdır.

Yapılara etki eden en önemli unsurların başında su gelmektedir. Yağmur, kar gibi hava koşullarının yanı sıra toprağın nemi ve yeraltı suyu gibi dış kaynaklı etmenler yapıların dayanıklılığını tehdit eden unsurlardır. Yalıtılmamış yüzeyler nedeniyle binaya sızan veya etki eden su, yapıların ömrünü kısaltarak olumsuz etkiler oluşturmaktadır. 

Eskişehir Isı yalıtım hizmetimizle yaz aylarında klima maliyetleriniz düşürerek elektrik faturalarızın artmasını engelliyor, kış aylarında ise ısıtma maliyetlerinizi azaltarak bütçe dostu çözümler sunuyoruz. Ayrıca, yangın konusundaki uygulamalarımız ile güvenli yapılar oluşturuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin yaşam konforundan ödün vermemeleri için Eskişehir su ve ısı yalıtım çözümlerimiz ile yaşam alanlarınızın güvenli ve dayanıklı olmasını sağlarken çevre dostu uygulamalarımızla daha yeşil bir dünya oluşmasına katkı sağlıyoruz.

Detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
 

Akın İzolasyon İnşaat İletişim Bilgileri;

Adres: Yıldıztepe Mahallesi. Ali Çetinkaya Caddesi. No:49 Odunpazarı/ESKİŞEHİR

Gsm: 0222 239 90 46

Saruhan Web