Akın İzolasyon

Kurumsal

Akın İzolasyon İnşaat, 30 yıllık tecrübesiyle Eskişehir’de yapı malzemeleri, taahhüt hizmetleri, mantolama, su ve ısı yalıtımı alanlarında hizmet vermektedir. Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle firmamız, kurulduğu günden bu yana kadrosunu güçlendirmiş, sunduğu profesyonel ve kaliteli destek ile de takdir toplamayı başarmıştır.  
Yapılan tüm işlerde kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini odak noktası olarak seçen Akın İzolasyon İnşaat, yine aynı yaklaşımla müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıran kullanışlı çözümler üretmektedir. Eskişehir inşaat ve izolasyon alanındaki tüm projeler; müşterilerimizin kullanım amaçlarına, istek ve ihtiyaçlarına yönelik olarak oluşturulur. 

 

Misyonumuz

Kalite, kalıcılık, güven temelli oluşturduğumuz projeler ve uygulamalar ile müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümleri üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak ilk hedefimizdir. Akın İzolasyon İnşaat olarak; tüm çalışmalarımızı zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, kalite odaklı sistemlerimizi sürekli iyileştirebilmek adına teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak, iş güvenliği konusuna özellikle hassasiyet göstermek ve projelerimizi mümkün olduğu ölçüde sürdürülebilir ve çevre dostu gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

 

Vizyonumuz 

Kaliteyi, doğruluğu ve güveni en önemli değerleri olarak benimseyen Akın İnşaat İzolasyon, kuruluşundan bu yana hizmet verdiği alanlarda kalitenin adresi olmuştur. Hedefimiz Eskişehir inşaat ve izolasyon alanındaki çalışmalarımız ile yakaladığımız bu başarıyı sürdürmek, gerçek ve kalıcı sonuçlar ile faaliyet alanımızda öncü bir firma olmaktır. 

Akın İzolasyon İnşaat İletişim Bilgileri;

Adres: Yıldıztepe Mahallesi. Ali Çetinkaya Caddesi. No:49 Odunpazarı/ESKİŞEHİR

Gsm: 0222 239 90 46
 

Saruhan Web